Kino dla Kobiet z Czesławem Mozilem – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   27 października 2016 22:48

Czesław Mozil nie był jedyną atrakcją podczas dzisiejszego Kina dla Kobiet w kinie Planet Cinema w Oświęcimiu.

 

Podczas dzisiejszego wieczoru Panie, które gościły na Kinie dla Kobiet w Planet Cinema miały możliwość degustacji słodkości i wygrania świetnych nagród od sponsorów. Nie było jednak łatwo. Panie musiały tworzyć żywe mumie, nawijać sznurek na ołówek, a także wykazać się niemałą znajomością twórczości Czesława Mozila.

Niemałym wyzwaniem był też konkurs, w którym kobiety odgadywały tytuły filmów widząc tylko buty z kadrów filmowych. Oczywiście wszystkie Panie poradziły sobie znakomicie.

Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 29 listopada, gdzie na ekranie zobaczymy erotyk „Służąca”. W weekend w Faktach Oświęcim ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą trzy pojedyncze zaproszenia. Zapraszamy do zakładki Konkursy.

„Służąca” – najnowszy film Park Chan-wooka, twórcy „Oldboya” i „Pani Zemsty”. Przewrotny thriller oparty na bestsellerowej powieści Sarah Waters „Złodziejka”.

Opis filmu
Korea, lata 30. XX wieku. Oszust z nizin społecznych postanawia podstępem rozkochać w sobie piękną Japonkę – dziedziczkę wielkiej fortuny – aby przejąć jej majątek. W tym celu umieszcza w jej najbliższym otoczeniu tytułową służącą – posłuszną sobie naciągaczkę, która ma zaskarbić względy milionerki i stać się jej zaufaną powiernicą. „Służąca” to opowieść o trójkącie miłosnym, pożądaniu, seksualnych fantazjach i wyrafinowanej zemście. Widziana z różnych perspektyw intryga z minuty na minutę diametralnie się zmienia, zmierzając ku przewrotnemu finałowi.

Park Chan-wook stworzył porażające wizualnie i trzymające do końca w napięciu widowisko, w którym nic nie jest tym, czym się początkowo wydaje. „Służąca” podbiła serca widowni tegorocznego festiwalu w Cannes, gdzie film miał swoją światową premierę.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .