Kino dla kobiet: Teściowie – FILM

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   9 września 2021 22:43

Film „Teściowie” zobaczą Panie podczas Kina dla Kobiet z kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. eFO sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

„To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – mówi Faktom Oświęcim Magdalena Etmańska, dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Tego dnia organizatorzy zapewniają świetną zabawę, konkursy z nagrodami, a także wiele innych atrakcji.

Opis filmu, który Panie zobaczą na ekranie

Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny różni wszystko – pochodzenie, status, zawartość portfela, gust. Rodzice pana młodego (Maja Ostaszewska i Marcin Dorociński) i panny młodej (Izabela Kuna i Adam Woronowicz) początkowo są w szoku.

Co takiego się stało?

Kto zawinił?

Co z weselem?

Czy witać gości?

Grać muzykę?

Polewać wódkę?

Kto pokroi tort?

Od słowa do słowa uprzejme uśmiechy zamieniają się w publiczne pranie brudów. Aż wreszcie wybucha prawdziwa bomba… A tymczasem, wesele rozkręca się w szaloną imprezę. I nikomu nie przeszkadza brak młodej pary.

 

 

Wydarzenie rozpocznie się w środę 29 września o godz. 18, a bilety w cenie 25 złotych można nabyć w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl

 

 

Zobacz również:

Planet Cinema

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .