Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   18 czerwca 2020 15:53

Film „Obraz pożądania” zobaczą Panie podczas czerwcowego Kina dla Kobiet z kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. Można wybrać spośród dwóch godzin wydarzenia.

„Z radością informujemy, że wracamy z Waszym ulubionym wydarzeniem – Kinem dla Kobiet. W związku z wymogiem rządu jakim jest limit osób mogących przebywać jednocześnie na terenie sali kinowej musimy panie podzielić na dwa wydarzenia” – mówi Faktom Oświęcim Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Wydarzenia rozpoczną się o godz. 17 i 18

Panie, które kupiły bilet na marcowe wydarzenie proszone są o kontakt z kinem, aby ustalić godzinę spotkania, a także miejsca na sali.

 

„Dopiero po podzieleniu Pań, które bilety posiadają bilety z marca będziemy mogli ruszyć ze sprzedażą dla reszty chętnych kobiet” – dodaje Magdalena Etmańska.

 

Kontakt do kina:

Magdalena Etmańska – 501 435 458
Kasy kina – 33 471 17 12
m.etmanska@planet-cinema.pl

Opis filmu, który Panie zobaczą na ekranie

Na ekranie: charyzmatyczny Mick Jagger, demoniczny Claes Bang (“Dracula”), uwodzicielska Elizabeth Debicki, gęsta intryga, błyskotliwe dialogi i świetne aktorstwo.

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan.

James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice.

Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać. Film zamykał zeszłoroczny MFF w Wenecji. Prezentowany był również na MFF w Zurichu i San Sebastian, gdzie Donald Sutherland otrzymał nagrody za całokształt twórczości.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa