Kino dla Kobiet: Obraz pożądania

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   27 lutego 2020 08:41

Zapraszamy do kina Planet Cinema w Oświęcimiu na kolejny kobiecy wieczór, czyli Kino dla Kobiet. Tym razem na ekranie przedpremierowo “Obraz pożądania”.

„To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – zaprasza Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Tego dnia organizatorzy zapewniają świetną zabawę, degustację potraw lub napojów, konkursy z nagrodami, konsultacje i porady kosmetyczne, pielęgnacja dłoni, pokaz saksofonisty, a także wiele innych atrakcji.

Opis filmu, który Panie zobaczą na ekranie

Na ekranie: charyzmatyczny Mick Jagger, demoniczny Claes Bang (“Dracula”), uwodzicielska Elizabeth Debicki, gęsta intryga, błyskotliwe dialogi i świetne aktorstwo.

Ekscentryczny milioner Cassidy (Mick Jagger) niespodziewanie zaprasza do swojej posiadłości nad jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa (Claes Bang). Ma wobec niego pewien plan.

James pojawia się z uwodzicielską i tajemniczą Berenice (Elizabeth Debicki). Cassidy składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia. Chce, by ukradł dla niego wyjątkowy obraz, którego obsesyjnie pragnie, obiecując mu w zamian sławę i karierę. James przyjmuje zlecenie i wpada w niebezpieczną pułapkę chciwości, ambicji i kłamstw, pociągając za sobą niczego nieświadomą Berenice.

Oboje odkryją prawdę, której nigdy nie chcieliby znać. Film zamykał zeszłoroczny MFF w Wenecji. Prezentowany był również na MFF w Zurichu i San Sebastian, gdzie Donald Sutherland otrzymał nagrody za całokształt twórczości.

 

 

Wydarzenie rozpocznie się w czwartek 26 marca o godz. 17.30 – degustacjami w holu kina. Bilety można będzie nabyć dzisiaj wieczorem w kasie kina. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Fakty Oświęcim.

Zobacz również:

6. lat Kina dla Kobiet w Planet Cinema – FILM, FOTO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa