Kino dla Kobiet: Małe kobietki

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   17 września 2020 22:25

Film „Małe kobietki” zobaczą Panie podczas Kina dla Kobiet z kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. eFO sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

„To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – mówi Faktom Oświęcim Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Tego dnia organizatorzy zapewniają świetną zabawę, konkursy z nagrodami, a także wiele innych atrakcji.

Opis filmu, który Panie zobaczą na ekranie

Cudowna, pełna humoru i wzruszeń opowieść inspirowana prawdziwą przyjaźnią. Film pełen dobrej energii i muzycznych przebojów, w reżyserii twórcy komediowego ilmem „Lady Bird” Greta Gerwig udowodniła, że w Hollywood jej pozycja jest mocna, a siła jej artystycznego przekazu wciąż rośnie.

Tym razem Gerwig zaprasza nas w podróż do odległego świata, ale – jak się okaże – wciąż niezwykle współczesnego. „Małe kobietki” – filmowa adaptacja kultowej powieści Louisy May Alcott – to nowe spojrzenie na klasykę.

W filmie zobaczymy m.in. Saoirse Ronan, Emmę Watson, Timothée Chalameta oraz Laurę Dern i Meryl Streep. W kinach od 31 stycznia 2020.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .