Kino dla kobiet: Druga połowa

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   12 czerwca 2021 11:58

Film „Druga połowa” zobaczą Panie podczas Kina dla Kobiet z kinie Planet Cinema w Oświęcimiu. eFO sprawują patronat medialny nad wydarzeniem.

„To chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, jest to świetna zabawa, możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród w połączeniu z pokazem filmowym” – mówi Faktom Oświęcim Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Tego dnia organizatorzy zapewniają świetną zabawę, konkursy z nagrodami, a także wiele innych atrakcji.

Opis filmu, który Panie zobaczą na ekranie

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum.

Sprawy komplikują się bardzo szybko, kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu – Jarosława Kota, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki.

Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” – i chcąc „Zaskoczyć, Zaimponować i Zauroczyć” Magdę, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu.

Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

 

Wydarzenie rozpocznie się w czwartek 24 czerwca o godz. 18, a bilety w cenie 25 złotych można nabyć w kasie kina lub na planetcinema.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .