Kings of Hardstyle ponownie w Energylandii – FILM, FOTO

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   21 sierpnia 2019 07:00

Kings of Hardstyle, czyli prawdziwa eksplozja muzyczna dla fanów tego gatunku w parku rozrywki Energylandia. Start w piątek 23 sierpnia.

Na jednej scenie, jednego wieczoru i jednej nocy wystąpią prawdziwe gwiazdy hardstyle: ACT OF RAGE, ANGERFIST, AUDIOTRICZ, B-FRONT,  FRONTLINER, NOISECONTROLLERS, PSYKO PUNKZ, REGAIN oraz ZANY & DV8.

Muzyczne wsparcie w postaci supportu zapewnią Driver, Resq i Soundfighterz, natomiast imprezę rozkręcać będą Mc Renegade oraz Mc Villain.

Organizatorzy podobnie, jak w poprzednich edycjach spodziewają się nie tylko gości z naszego kraju, lecz także fanów hardstyle z Czech, Słowacji, a także Niemiec i Holandii. To właśnie w tych miejscach Europy nie brakuje entuzjastów mocnych elektronicznych brzmień. 

Bilety są dostępne są na ticket.energylandia.pl

To będzie mocno energetyczne zakończenie letniego sezonu festiwalowego w Energylandii.

„Park rozrywki funkcjonuje codziennie od 10 do 20 podczas wakacji, natomiast we wrześniu i październiku do 18, zgodnie z kalendarzem otwarcia, który dostępny jest na energylandia.pl/zaplanuj-pobyt/kalendarz” – zachęca Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

 


Autobusy i pociągi

Park Rozrywki Energylandia we współpracy z POLREGIO uruchomił bezpośrednie pociągi z Krakowa i Katowic do Zatora, których godziny przyjazdów i odjazdów są dopasowane do godzin otwarcia Parku. Energylandia zapewnia bezpłatny transport podróżnym z dworca kolejowego w Zatorze pod bramę wejściową Parku Rozrywki specjalną kolejną turystyczną.

Bilety na pociągi można zakupić przez stronę www.polregio.pl lub przez darmową aplikację POLREGIO ( aplikacja dostępna na system: IOS i Android).

Mieszańcy stolicy Małopolski oraz Śląska, którzy od pociągów preferują autobusy, mają do dyspozycji codzienne, komfortowe i bezpośrednie połączenia z Dworca MDA w Krakowie oraz Dworca Autobusowego w Katowicach. Koszt biletu w dwie strony z obu miast wynosi tyle samo – 29 zł.

Szczegółowe informacje dotyczące rozkładów jazdy oraz sposobów zakupu biletów Park Rozrywki zaprezentował na dedykowanej stronie internetowej bus.energylandia.pl  

 

Zobacz również:

Nadciąga EDM Festival – FILM, FOTO

Komodo zaprasza na EDM Festival – FILM

Energylandia zaprasza na najwyższy na świecie drewniany roller coaster – FILM, FOTO

eFO rozdaje bilety do Energylandii – FILM

Energylandia obniża ceny biletów

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa