Każdy może uczestniczyć w tym koncercie

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   17 marca 2020 17:55

Klaudia Waldon i Marcin Kurcz postanowili muzycznie pomóc przetrwać dni siedzenia w domach i zapraszają na swój koncert. Warto skorzystać z takiej okazji.

Tym razem bez publiczności w studio, za to absolutnie na żywo. Oglądajcie nas na swoich komputerach, tabletach i smartfonach” – zachęcają muzycy.

Wydarzenie ma charakter niekomercyjny

„Dostarczamy rozrywkę wszystkim, którzy kochają muzykę na żywo, a poddają się domowej kwarantannie prewencyjnej” – dodali artyści.

Start koncertu w piątek 20 marca o godz. 20.
Niech to będzie dla nas wszystkich wyjątkowa uczta na żywo” – mówi Marcin.
Klaudia Waldon – wokalistka pochodząca z Czeladzi, lauretką nagrody Czeladzkie Talenty w 2019 roku i półfinalstką tegorocznego XII Festiwalu pamięci Andrzeja Zauchy „Serca Bicie”(przesuniętego z wiadomych względów).
Nauki i szlify pobiera u najlepszych wokalistów w Polsce.
Marcin Kurcz – pianista, aranżer i producent. Wcześniej był młodym zdolnym saksofonistą, z czego skutecznie i świadomie zrezygnował.
Na oświęcimskiej scenie muzycznej znany najbardziej ze składu zespołu „Krzywa Alternatywa” w którym grał ponad siedem lat na saksofonie i klawiszach, a także ze współpracy z Marcinem Boińskim, a od pewnego czasu z Weroniką Boińską.
Klaudia i Marcin zaprezentują twórczość Kasi Kowalskiej, przedstawiając jej muzykę w zdecydowanie innej, bardziej lirycznej odsłonie.
Aranżacje, które razem wykonują pokazują zupełnie inny wymiar piosenek, które często były hitami prawie 25 lat temu. Nie zabraknie takich piosenek jak: „Antidotum”, „A to co mam”, „Pieprz i Sól” czy „Coś optymistycznego”.
Koncert będzie transmitowany bezpłatnie dla wszystkich poprzez Facebook.com/LiveNightSession. Link do wydarzenia: Facebook.com/events

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .