Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Jazzowy koncert formacji 50/50
- Materiał partnerski
- Kultura i rozrywka
- 4 kwietnia 2024
- 06:40
Reklama
23 kwietnia o godzinie 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert formacji 50/50, złożonej z młodych muzyków z Bielskiej Szkoły Muzycznej.
Tworzące skład osoby znają się już długo, ale wspólny projekt tworzą od dwóch lat.
Formacja ma na swoim koncie wiele występów i osiągnięć konkursowych takich jak: koncert podczas Bielskiej Zadymki Jazzowej w latach 2022 oraz 2023, występ w ramach jubileuszu Pawła Brodowskiego, dyrektora naczelnego wydawnictwa Jazz Forum, II miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Centrum Edukacji Artystycznej w kategorii zespoły jazzowe, II miejsce podczas V Junior Jazz Festival w Wadowicach i wiele innych.
Wszyscy muzycy indywidualnie osiągają wysokie lokaty na konkursach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.
skład zespołu:
Hanna Derej (fortepian)
Piotr Golec (kontrabas, gitara basowa)
Igor Skwarczyński (perkusja)
Tosia Golec (saksofon)
Tymon Okolus (puzon)
Zuzia Wajdzik (wokal)
Bezpłatne zaproszenia dostępne w kasie OCK od 4 kwietnia.