Jasełka salezjańskie trzeba zobaczyć

0 Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   6 grudnia 2018

Jak co rok, prawie 100 aktorów zagra w tradycyjnych jasełkach salezjańskich w Oświęcimiu. Zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

“Tym razem jasełka salezjańskie oparte na tradycji salezjanów i tekstach ks. Domino, ale zmienione i zmodyfikowane dla dzieci” – mówi Jolanta Zapała, dyrektorka Samorządowego Przedszkola w Zaborzu, współorganizatorka i reżyserka jasełek.

Ksiądz Ryszard Szymeczko był opiekunem jasełek ze strony parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Na scenie pojawią się dzieci, młodzież i dorośli z Oświęcimia i gminy Oświęcim.

“Delegacja ze szkoły podstawowej w Grojcu zatańczy specjalny taniec, przedszkolaki z Zaborza w roli Aniołków zatańczą piękne tańce, będzie też wiele nowych piosenek mojego autorstwa” – wylicza Jolanta Zapała.

Terminy jasełek:

Środa 26 grudnia o godzinie 16
Sobota 5 stycznia o godzinie 16
Niedziela 6 stycznia o godzinie 16
Niedziela 27 stycznia o godzinie 16

Tak było rok temu:

W niedzielę kolejne jasełka – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa