W weekend jasełka salezjańskie

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   3 stycznia 2019 12:06

Jak co rok, prawie 100 aktorów zagra w tradycyjnych jasełkach salezjańskich w Oświęcimiu. Zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

Premiera jasełek nastąpiła w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, na który przybył tłum widzów. Czas na kolejne występy.

“Tym razem jasełka salezjańskie oparte na tradycji salezjanów i tekstach ks. Domino, ale zmienione i zmodyfikowane dla dzieci” – mówi Jolanta Zapała, dyrektorka Samorządowego Przedszkola w Zaborzu, współorganizatorka i reżyserka jasełek.

Ksiądz Ryszard Szymeczko był opiekunem jasełek ze strony parafii Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Na scenie pojawią się dzieci, młodzież i dorośli z Oświęcimia i gminy Oświęcim.

“Delegacja ze szkoły podstawowej w Grojcu zatańczy specjalny taniec, przedszkolaki z Zaborza w roli Aniołków zatańczą piękne tańce, będzie też wiele nowych piosenek mojego autorstwa” – wylicza Jolanta Zapała.

Terminy jasełek:

Sobota 5 stycznia o godzinie 16
Niedziela 6 stycznia o godzinie 16
Niedziela 27 stycznia o godzinie 16

Zobacz również:

Ponad 100 aktorów w jasełkach salezjańskich – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa