Narodziny Jezusa z niespodzianką

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   14 stycznia 2017 19:16

Betlejem, Ziemia Obiecana, noc z 24 na 25 grudnia Roku Pańskiego. Tamte historyczne wydarzenia w Sanktuarium Matki Bożej Wspomożenia Wiernych księży salezjanów w Oświęcimiu odtwarza kilkudziesięciu aktorów. Kolejny spektakl Misterium Narodzenia Pańskiego można obejrzeć w niedzielę 15 stycznia o godzinie 16.


Przedstawienie ma pełne trzy akty i trwa około dwóch godzin. Oczywiście z przerwami. Dostarcza niezwykłych przeżyć i pozwala zatrzymać atmosferę świąt. Spektakl w reżyserii Jolanty Zapały i księdza Karola Nadratowskiego jest niezwykłym przedsięwzięciem, także logistycznym.

– Ci, którzy są naszymi fanami, co rok czekają na coś nowego w scenariuszu. A my staramy się uzupełniać Misterium o nowe wątki. W tym roku widzów czeka prawdziwa niespodzianka. Jaka? Trzeba przyjść i samemu zobaczyć – mówi reżyserka.

Kolejne spektakle zaplanowano na 15 i 22 stycznia o godz. 16.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa