Harmonogram imprez w Osiedlowym Domu Kultury Zasole

Materiał zlecony  |   Harmonogramy,Kultura i rozrywka  |   1 maja 2021 07:55

Osiedlowy Dom Kultury Zasole w Oświęcimiu zaprasza na ciekawe i różnorodne formy zajęć, spotkań, warsztatów, czy koncertów.

„Ptaki w rysunku”- wystawa prac plastycznych Stanisława Gacka

W ramach projektu „Prezentacje”, cyklu „Przestrzeń artystyczna”, zaprezentujemy w Osiedlowym Domu Kultury Zasole wystawę prac plastycznych Stanisława Gacka pt. „Ptaki w rysunku”.

 

Historyczny wykład online Wioletty Oleś pt. Witaj maj! Piękny maj! Historie i opowiastki o majowym świętowaniu w Oświęcimiu

2 maja 2021 roku o godz. 18.00  zapraszamy w ramach Klubu historycznego ODK Zasole na wykład on-line pt. „Witaj maj! Piękny maj! Historie i opowiastki o majowym świętowaniu w Oświęcimiu”, który przedstawi Wioletta Oleś – Dyrektor Muzeum Zamek w Oświęcimiu 

Witaj majowa jutrzenko-premiera online pieśni w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych ODK Zasole i OCK

3 maja 2021 roku zapraszamy na premierę pieśni „Witaj majowa jutrzenko” znanej też jako „Mazurek 3 Maja”, w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych Osiedlowego Domu Kultury Zasole i Oświęcimskiego Centrum Kultury.

13 maja 2021 roku o godz. 18.00 zapraszamy w ramach Klubu Historycznego ODK Zasole na wykład on-line pt. Śladami tajemnic historii – Garnizon „Oświęcim” w latach: 1924-39, który wygłosi Jarosław Ptaszkowski.

Link do wykładu udostępnimy zostanie na www.odkzasole.pl i profilu Facebookowym ODK Zasole.

Rowerem przez Bajkał-Spotkanie podróżnicze online z Jakubem Rybickim

19 maja 2021 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie podróżnicze w wersji online z Jakubem Rybickim pt.”Rowerem przez Bajkał” w ramach projektu Inspiracje, cyklu Horyzonty.

Spotkanie odbędzie się na Facebook Live.

Koncert „Dla ciebie mamo” w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych ODK Zasole i OCK

31 maja 2021 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert pt.” Dla ciebie mamo” w ramach projektu Prezentacje, cyklu Małe formy muzyczne, w wykonaniu uczestników zajęć wokalnych ODK Zasole i OCK.

Koncert za zaproszeniami. Ilość ograniczona. Koncert odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego zgodnie z obowiązującymi przepisami. W zależności od sytuacji epidemicznej może być odwołany lub nagrany bez udziału publiczności i zaprezentowany online.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .