Maraton Halloween w Planet Cinema

1 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   7 października 2017

W piątek 27 października zapraszamy na Maraton Halloween do kina Planet Cinema w Oświęcimiu. Organizatorzy zapewniają, że będzie strasznie. Start o godzinie 20.45.

Podczas maratonu na ekranie zobaczymy filmy:

Piła: Dziedzictwo
Leatherface – jedyny pokaz filmu tylko podczas Halloween
Autopsja Jane Doe

Noc na ciemnej sali kinowej

„Dla tych, którzy poszukują mocnych wrażeń i nie straszne jest im spędzić noc na ciemnej sali kinowej, mamy przerażającą dawkę dobrego kina i świetnej zabawy, która na długo zostanie w pamięci naszych widzów” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema.

Cena za cały wieczór grozy wynosi 37 złotych. Bilety są do nabycia w kasie kina, ale nie ma możliwości ich rezerwacji. Pomiędzy seansami przewidywane są dwie 15-minutowe przerwy. Przed maratonem na sali kinowej odbędzie się konkurs Happy Seat.

W Fakty Oświęcim można wygrać podwójne zaproszenie na Maraton Halloween, więcej na profilu fb Konkursy FO.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa