Gwiazdy lat 80. i 90. w Zatorze

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   26 czerwca 2019 08:12

Do Parku Rozrywki Energylandia wracają festiwale. 28 czerwca w Zatorze nastąpi prawdziwa eksplozja muzyczna dla miłośników muzyki lat 90.


Szykuje się roztańczone i rozśpiewane lato w EnergylandiiUsłysz na żywo przeboje Mr. Presidenta, Dr. Albana, Ace of Base czy Bartka Wrony z dawnego zespołu JUST 5.

W piątek 28 czerwca w Parku Rozrywki Energylandia odbędzie się festiwal muzyki lat 90, czyli 90’s Superstars Festival. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Będzie można zobaczyć na żywo prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd schyłku ubiegłego stulecia.

„Ulubieńcy tamtych czasów, „na żywo” zaśpiewają dla Was swoje największe przeboje. Niesamowita scenografia, ogromna scena i dodatkowe atrakcje sprawią, że przeniesiecie się w czasie i poczujecie magię czasów Waszej młodości a może nawet dzieciństwa” – informuje Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Parku Rozrywki Energylandia.

Festiwale czas zacząć

W wakacyjnym okresie od 28 czerwca do 24 sierpnia Energylandia przeżywać będzie festiwalowy zawrót głowy. Muzyczne wydarzenia odbędą się w specjalnej, wydzielonej strefie. Znane gwiazdy trafią w różnorodny gust odwiedzających park rozrywki. Najwygodniej jest połączyć zabawę z uczestnictwem w koncertach i zakupić jeden bilet na wszystko.

Sezon festiwali rozpocznie 90’s SUPERSTARS FESTIVAL. 28 czerwca na scenie pojawią się gwiazdy, które trudno zobaczyć gdzie indziej razem: Na scenie zobaczymy Dr. Alban, Face Meets Voice of Milli Vanilli, Fun Factory, Jenny Berggen from Ace of Base , Bartek Wrona ex Just 5 oraz Layzee Aka Mr. President.

Coco Jamboo?

„Usłyszmy to jeszcze raz. Niech zabrzmi „It’s my life”, „Coco Jamboo”, „Celebration” i inne hity. Sentyment na pewno rozkołysze tłum uczestników we wspólnym rytmie” – mówią organizatorzy.

Cofając się o jeszcze jedną dekadę, trafiamy na 80’S SUPERSTARS FESTIVAL. Emocje po poprzednim dniu nie zdążą opaść, bo 29 czerwca lata 80-te porwą do tańca wiernych fanów. Usłyszymy Bad Boys Blue, Francesco Napoli, Sandra, Silent Circle, Savage oraz Papa D ex Papa Dance.

„Trwa renesans muzyki disco polo w całej Polsce, od Bałtyku aż po Tatry. Wszyscy znają „Moja miłość w Zakopanem” Sławomira. Wystąpi on podczas DISCO POLO FESTIVAL razem z innymi tytanami sceny. Co dla młodszych albo młodych duchem, którzy lubią się pobujać? Dwudniowy Hip Hop Festiwal przyciągnie liderów sceny hiphopowej” – tłumaczy Kris.

Sierpień to czas muzyki nieco cięższego kalibru

Podczas festiwalu Giganci Sceny 9 i 10 sierpnia wystąpią gwiazdy z rockowym brzmieniem. 23 sierpnia poświęcony będzie gatunkowi Hard Style, na który licznie przyjeżdżają zagraniczni sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Niemcy czy Holendrzy. W Polsce fanów tej muzyki także nie brakuje.

„Kolejnego dnia, czyli 24 sierpnia, będziemy powoli żegnać lato podczas Energyland EDM Festival razem z takimi artystami jak Drenchill, The Prince Karma, Komodo oraz Robin Schulz” – wymienia rzecznik parku.

Wiele będzie okazji, by przywitać się z Energylandią. Każda ciekawa, każda inna

Bilety można kupić na festival.energylandia.pl

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin, gdzie czeka na Was 70 atrakcji na czele z unikatowymi na skalę Europy roller coastarami, pokazami oraz widowiskami” – zapraszają organizatorzy.

Bilety można otrzymać w portalu Fakty Oświęcim:

Na scenie Energylandii wystąpią gwiazdy lat 80. i 90. Mamy dla was bilety

 

Komentarze
 • 23 czerwca 2019 11:22

  Ulka

  Lata 90- o tak!!! To lata mojej młodości, moich pierwszych dyskotek i pierwszych miłości. Muzyka z tych lat zawsze miło mi się kojarzy 😄
  Chętnie powrócę do tych wspomnień przy muzyce z tych lat.

 • 25 czerwca 2019 13:41

  Magdalena_Kuwik

  Bardzo chcialabym być na Festiwalu w piątek 28 czerwca, ponieważ w czwartek wychodzę ze szpitala po 2-tyg pobycie i chętnie odbiła bym sobie ten pobyt bawiąc się w rytm muzyki z moich młodych nastoletnich lat😊😊😊

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .