Good Vibes for Franek, czy przyjdź na Planty dla Frania Irzyka

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   16 września 2020 19:13

Housowa potańcówka w junglowo-reggaeowym sosie od sąsiadów i przyjaciół Frania Irzyka rozpocznie się w sobotę 19 września o godz. 16.

W sobotę na oświęcimskich plantach będzie można nie tylko dobrze się bawić, ale też przy okazji podarować trochę serca, wspierając dzielnego wojownika w walce ze złośliwym guzem pnia mózgu

„Za deckami okoliczni dje z Essencja Kolektiv czyli Mateusz, Wojtek i Michał, od lat niestrudzenie promujący wszelkie, około-house`owe dźwięki z czarnej płyty. Można liczyć na dużą dawkę dobrych, klubowych klimatów” – informują organizatorzy.

Na deser tańce połamańce w nieco szybszym tempie od Pawła, wielbiciela nurtów ragga jungle, drum&bass i wszystkiego co z reggae i dubem związane.

Dodatkowo na uczestników czekają dwa pokazy tańca nowoczesnego w wykonaniu:

– Majoretki Queen step
– Duet TWINS

Impreza jest bezpłatna i ma charakter charytatywny. Na miejscu będzie można wesprzeć zbiórkę wrzucając gotówkę prosto do puchy czy biorąc udział w licytacjach.

„Liczymy na Wasze wsparcie” – dodają organizatorzy.

Dla spragnionych będzie do kupienia zimne piwko i inne napoje dzięki Pub Vinyl – część dochodu również będzie przeznaczona na zbiórkę dla Frania.

 

 

 

Jak można jeszcze pomóc Franiowi Irzykowi?

Wpłaty bezpośrednie

Pomóc Franciszkowi można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “1693 pomoc dla Franciszka Irzyk”
wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Franciszek: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” PL31109028350000000121731374 swift code: WBKPPLPP Bank Zachodni WBK Title: “1693 Help for Franciszek Irzyk”

Można wpłacić datek na stronie siepomaga.pl/franek, a także nabyć w Licytacje dla Frania

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa