Gdzie mieszkańcy powiatu oświęcimskiego spędzają ferie?

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 lutego 2018

W naszym serwisie przeprowadziliśmy badanie, w którym wzięły udział 3323 osoby. Zapytaliśmy, gdzie się wybieracie na zimowe wakacje.

 

Najwięcej, bo aż 55 procent (1823 osoby) ankietowanych odpowiedziało, że ferie spędza w swoim miejscu zamieszkania. 1159 osób, czyli 35 procent badanych wybiera się w polskie góry, a tylko 123 osoby – w góry, poza granice Polski.

Wśród naszych respondentów znalazły się też osoby, które jadą nad Bałtyk, to są 92 osoby, co stanowi trzy procent pytanych. Tyleż samo mieszkańców powiatu, czyli trzy procent wybiera się w inne miejsca. Tylko 17 ankietowanych będzie się wygrzewało w ciepłych krajach, to niespełna jeden procent badanych.

Dla tych, którzy zostają z dziećmi w miejscu zamieszkania przedstawiamy nasze propozycje, na spędzenie najbliższych dwóch tygodni:

Ferie w Galerii Książki w Oświęcimiu
Ferie w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku
Ferie z Oświęcimskim Centrum Kultury
Ferie zimowe z GCKCiS w Osieku
Ferie w gminie Oświęcim
Hokejowe Ferie z UKH Unia
Ferie z Młodzieżowym Domem Kultury
Ferie 2018 w Brzeszczach
Ferie z pracownią Orange w Polance Wielkiej
Ferie z ROKiem w Zatorze
Ferie w GBP w Kętach

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa