Food fest zawita do Oświęcimia

Jola Wodniak  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   26 maja 2021 12:03

Do Oświęcimia ponownie przyjadą food trucki. Organizatorzy zapewniają, że kulinarnej uczcie towarzyszyć będzie moc atrakcji dla całej rodziny.


Food Fest zawita na ulicę Bulwary

Każdy z miłośników jedzenia z pewnością znajdzie coś dla siebie. Tak fani klasycznego street food’u, jak belgijskie frytki czy burgery, ale też smakosze szukający nowych smaków kuchni świata.

Podczas Food Fest pojawią się także takie łakocie, jak hiszpański churros, rzemieślnicze lody, węgierskie kołacze czy zdrowe koktajle owocowe i warzywne. Wystawców łączy to, co najważniejsze, wysoka jakość oferowanych produktów.

 

 

W programie:

– strefa chill – leżaki, muzyka, chill
– strefa dziecka i animacje dla najmłodszych
– konkursy z nagrodami
– pokazy kulinarne
– no i to co najważniejsze – pyszne jedzenie

 

 

Godziny otwarcia:

Piątek 4 czerwca – godz. 15-21
Sobota 5 czerwca – godz. 12-21
Niedziela 6 czerwca – godz. 12-20

Wydarzenie odbędzie się według aktualnych na dzień 4-6.06.2021 wytycznych GIS. Strefa chillout powstanie jak tylko pozwolą na to aktualne obostrzenia. W przeciwnym wypadku przyjedziemy do Was i zaserwujemy pyszne jedzenie w opcji „NA WYNOS”.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .