Festiwal Twórczości Religijnej PSALLITE DEO z eFO

Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 października 2021 05:27

Dom Kultury w Kętach zaprasza miłośników muzyki, sztuki i filmu do udziału w 24. Festiwalu Twórczości Religijnej PSALLITE DEO.

Festiwal „Psallite Deo”

Jest wydarzeniem organizowanym przez Dom Kultury w Kętach od 1998 roku i jest inicjatywą na stałe wpisaną w kalendarz wydarzeń kulturalnych w regionie. W tym roku, ze względów organizacyjnych wydarzenie ma zasięg ogólnopolski.

Przesłuchania konkursowe zakończą się koncertem Gabrieli Blachy i Radka Pendziałka. W przypadku wersji „online” uczestnicy dostarczą do Domu Kultury w Kętach nagrania swojego występu, na podstawie których komisja jury dokona oceny prezentacji i przyzna nagrody.

„Pomimo trudności, z którymi w dobie pandemii zmierzyć się muszą zarówno organizatorzy jak i uczestnicy, pragniemy, aby ta ważna inicjatywa była kontynuowana. Jesteśmy przekonani, że w tym niełatwym czasie, możliwość uczestniczenia w Festiwalu będzie dla ludzi budująca, a wybrzmiewająca, chrześcijańska muzyka napełni nas nadzieją na lepsze jutro” – dodaje Marta Szymla.

Program festiwalu:

– piątek 22 października, godz. 17:00 „Fatima” (2020),

– sobota 23 października

KONKURS MUZYCZNY „Psallite Deo” zakończony koncertem gościa specjalnego – Duet Gabi Blacha i Radek Pendziałek
godz. 11 – przesłuchania konkursowe
godz. 16.30 – zakończenie przesłuchań konkursowych
godz. 17 –    koncert duetu: Gabi Blacha i Radek Pendziałek
godz. 18 – uroczyste podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Tygodnik Katolicki Gość Niedzielny, Beskidzkie Radio Katolickie Anioł Beskidów i portal Fakty Oświęcim.

Więcej informacji oraz ceny biletów na Festiwalowy Przegląd Filmowy można znaleźć na stronie domkultury.kety.pl

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .