Festiwal disco polo w Energylandii – FILM

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   8 lipca 2019 05:02

Gorący sezon festiwalowy w Energylandii rozpoczęty. W piątek i sobotę 12 i 13 lipca w Zatorze odbędzie się największy festiwal disco polo.

Wszyscy znają „Miłość w Zakopanem” Sławomira

Wystąpi on podczas pierwszego dnia DISCO POLO FESTIVAL w Energylandii razem z innymi tytanami sceny, takimi jak: Afterparty, Boys, Cliver, Miły Pan, Piękni i Młodzi, Playboys oraz Powerplay. Kolejnego dnia atmosferę podgrzeją dla nas Czadoman, MIG, Łobuzy, Top Girls, Camasutra, Marcus P, D-Bomb, Long & Junior, Dejw oraz Veegas.

 

 

Co dla młodszych albo młodych duchem, którzy lubią trochę poskakać? HIP HOP FESTIVAL prezentuje najlepszy skład, czyli:  Bedos, Białas, Borixon, Kali, Kękę, Paluch, Reto, Sarius, Solar, Szpaku oraz White 2115 pierwszego dnia, natomiast drugiego Guzior, Blacha, Donguralesko, O.S.T.R, Young IGI, Malik Montana, OTSOCHODZI, Jan Rapowanie, Żabson, Kartky, Grubson.

Sierpień to czas muzyki nieco cięższego kalibru

Podczas festiwalu Giganci Sceny  9 i 10 sierpnia wystąpiąz rockowym brzmieniem Małgorzata Ostrowska, Ira, Maryla Rodowicz, Alphaville, Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Lady Pank. 23 sierpnia poświęcony będzie gatunkowi Hard Style, na który licznie przyjeżdżają zagraniczni sąsiedzi: Czesi, Słowacy, Niemcy czy Holendrzy, aby zobaczyć Act of Rage, Angerfist, Mc Renegade, Regain. W Polsce fanów  hard style także nie brakuje.

Kolejnego dnia, czyli 24 sierpnia, będziemy powoli żegnać lato podczas Energyland EDM Festival razem z takimi artystami jak Drenchill, The Prince Karma, Komodo oraz Robin Schulz” –  informuje Krystian Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Wiele będzie okazji, by przywitać się z Energylandią. Każda ciekawa, każda inna. Wszystkie udane! A dla wszystkich, którzy w dniu koncertu chcieliby zakupić bilet na następne wydarzenia Energylandia ma bilety w promocyjnej cenie 49 zł! Organizatorzy również przygotowali możliwość zakupu biletów łączonych, czyli Festiwal + Park oraz Festiwal VIP + Park oraz bilety dwudniowe.

 

Mamy bilety na discopolowe szaleństwo

 

Mały i duży przywiezie wrażenia z podróży

Warto zarezerwować sobie nawet dwa dni na pobyt w Energylandii. Tym bardziej, że na nocleg zaprasza znajdujący się kilka kroków od parku rozrywki Western Camp. Dojeżdża z niego ciuchcia, co jest kolejną przygodą. Prostota organizacyjna Energylandii pozwala na zakup jednego biletu na wszystkie przyjemności. Co czeka na gości wkraczających do rozrywkowego raju?

Dzięki podziale na cztery strefy rozmieszczone na 30 hektarach, atrakcje w przejrzysty sposób podzielone są z przeznaczeniem dla różnych grup wiekowych” – tłumaczy rzecznik.

I tak mamy piękną Bajkolandię dla najmłodszych. Tu także zlokalizowano roller coastery, odpowiednio dopasowane do potrzeb dzieci. Mogą z nich korzystać nawet dwulatki. Strefa Familijna przyciąga całe rodziny, które zakochają się w dostępnych tu atrakcjach wodnych oraz interaktywnych.

Goście rządni adrenaliny, w mig poczują wiatr we włosach w strefie Ekstremalnej. Znajdują się tu najnowocześniejsze roller coastery: Hyperion – Mega Coaster nr 1 w Europie, oraz najwyższy i najszybszy wodny Roller Coaster na świecie Speed.

Ostatnią z wydzielonych stref jest Water Park pod gołym niebem – naśladuje on tropikalną wyspę z plażą i palmami. Można tu odpocząć na leżakach z koktajlem z plażowego baru.

To tu właśnie znajduje się nowa przestrzeń wodnej zabawy Tropical Fun z jedyną taką w Polsce zjeżdżalnią Exotik Fun. Egzotyczny, wakacyjny klimat gwarantowany. Zabawa odbywa się zawsze pod czujnym okiem ekipy ratowników, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort gości” – dodaje Krystian Kris Kojder.

Energylandia to także estrada spektakularnych pokazów. Wśród nich jedyne w swoim rodzaju Extreme Show, czyli spektakl najbardziej utalentowanych kaskaderów. W ich skład wchodzi 14-to letni stunter ATV i kobieta jeżdżąca samochodem na dwóch kołach. Nie zabraknie także musicali i Show w bajkowych aranżacjach. Na scenie czterech teatrów i amfiteatrów.

Autokary

Energylandia uruchomiła specjalne 50-osobowe autokary na kolejne festiwale. Bilety można zakupić poprzez bus.energylandia.pl (przystanki z Dworzeca MDA Kraków, Katowice ul. Piotra Skargi).

 

 

Zobacz również:

 

Niezapomniane lata 80. w Energylandii – FILMY, FOTO

 

Mr. President podbił serca publiki 90’s Superstars – FILMY, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .