Ferie w Galerii Książki

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   28 grudnia 2020 11:20

Sporo atrakcji czeka na tych wszystkich, którzy zdecydują się spędzić zimowe ferie w bibliotece Galeria Książki w Oświęcimiu.

Działania zostały przygotowane są dla dzieci w wieku od ośmiu do 12 lat. Wszystkie są bezpłatne i obowiązują na nie zapisy. Zajęcia odbędą się w grupach pięcioosobowych.

– Konkurs plastyczny dla dzieci „Okładka na nowo. Ferie z książką i kredką”. Prace należy składać w Informatorium Biblioteki w terminie 4-18 stycznia. Szczegóły są w regulaminie dostępnym na www Biblioteki http://mbp-oswiecim.pl/biblioteczne-rozmaitosci-ferie-2021-w-galerii-ksiazki/.

– Szuka z recyklingu – zajęcia rękodzielnicze online, 12 stycznia g. 9:00, Fb, Youtube, www.

– Domowe laboratorium – zajęcia chemiczne online, 13 stycznia g. 9:00, Fb, Youtube, www.

– Zima zamknięta w słoiku – zajęcia rękodzielnicze online, 14 stycznia g. 9:00, Fb, Youtube, www.

Nie ma zapisów, udział jest bezpłatny. Filmy instruktażowe będą się pojawiały w bibliotecznych mediach danego dnia tj. 12, 13, 14, stycznia o godz. 9:00 i będą dostępne przez całe ferie.

Ponadto biblioteka udostępni kody do bazy ebooków Legimi

„Od nowego roku dostępna jest dodatkowa pula kodów. Zainteresowanych odbiorem kodu czytelników prosimy o kontakt pod numerem telefonu 33 847 98 10 lub 33 843 01 65 lub mailowo infobroker@mbp-oswiecim.pl w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku, od 11:00-19:00.

Kody udostępniane są bezpłatnie, zapisanym czytelnikom biblioteki. Kod należy aktywować na stronie legimi.pl

 

Zobacz również:

Ferie 2021 w powiecie oświęcimskim

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .