Fascynujący świat pająków i skorpionów

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   6 listopada 2019 04:04

Wystawa w kęckim domu kultury „Fascynujący świat pająków i skorpionów” to świetna zabawa dla dzieci, edukacja i rozrywka dla młodzieży.

Goście wystawy będą mieli możliwość potrzymania pająka na ręce – oczywiście pod okiem doświadczonego pracownika firmy Araneus i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

„Nauczymy gości wystawy, że pająki wcale nie są takie straszne, obalimy popularne mity. Opowiemy kilka ciekawostek, dlaczego skorpiony świecą w UV, czy jad pająków jest naprawdę groźny czy też co odróżnia insekty od pajęczaków” – informują organizatorzy.

Wystawa będzie czynna od 26 listopada w godzinach 10-18 Bilety w cenie 12 zł – normalny, 10 zł – ulgowy, 8 zł – grupy szkolne lub 40 zł – czteroosobowy rodzinny są do nabycia w kasie bezpośrednio przed wystawą.

„Okazy prezentowane są o pełnych godzinach. Prosimy, by grupy zorganizowane zapisywały się telefonicznie pod numerem telefonu 33 844 86 74 lub w pokoju nr 2 w domu kultury” – dodają organizatorzy.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa