Energylandia zaprasza do Strefy Kibica – FILM

Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka,Piłka nożna  |   19 czerwca 2018 12:44

Na mapie Polski stref kibica jest wiele, ale to, jest wyjątkowe, bo… w parku rozrywki. W Energylandii można oglądać można mecze Mistrzostw Świata na potężnym telebimie w specjalnej Strefie Kibica.

Strefa jest ulokowana pomiędzy Roller Coasterami, a innymi atrakcjami. Energylandia wyświetli wszystkie mecze w godzinach otwarcia, a także wszystkie te, w których zagra reprezentacja Polski. Szczegółowa rozpiska transmitowanych meczów znajduje się poniżej.

Teraz świętować można zwycięskie gole na Roller Coaterach lub korzystając z nich pocieszać się z porażki. Strefa Kibica dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich gości, którzy zakupili bilet wstępu do Energylandii.

Telebim ma wymiary 3,5 x 5,5 metra.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa