Energylandia obniża ceny biletów

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka,Turystyka  |   20 sierpnia 2019 07:46

Choć koniec wakacji zbliża się wielkimi krokami, Energylandia postanowiła wydłużyć czas letniej rozrywki. Do 1 września można kupić tańsze wejściówki.

Przygotowana promocyjna pula biletów na wrzesień i październik, których ceny rozpoczynają się już od 69 zł – za bilet ulgowy jednodniowy. W cenie 109kupić można bilet normalny – jednodniowy lub bilet ulgowy na dwa dni zabawy w Energylandii.

Zatem w naszych kieszeniach zostaje 10 lub 20 zł. Osoby, które chcą zaopatrzyć się w bilet normalny – dwudniowy zapłacą 189 zamiast 229 zł W tym wypadku można zaoszczędzić nawet 40 zł.

 

Jak kupić tańsze bilety?

Wystarczy wejść na stronę ticket.energylandia.pl. Warto się spieszyć, ponieważ promocyjne bilety można kupić tylko do 1 września. Bilety będą ważne od 2 września do 27 października zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku. W ramach biletu skorzystać będzie można z wyjątkowych eventów : Oktoberfest, Złota Polska Jesień oraz  Halloween Time. Szczegóły promocji dostępne w regulaminie, który dostępny jest na stronie energylandia.pl

„Energylandia to najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce. Na gości czeka całodniowa zabawa na 30 ha z 70 atrakcjami podzielonymi na cztrey strefy. Strefa Ekstremalna jest dla tych, którzy uwielbiają zawrotną prędkość, przeciążenia i wysoką dawkę adrenaliny” – mówi Krystian Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku i rzecznik prasowy Energylandii.

Znajdziemy tu największego w Europie Mega Coastera Hyperion, którego pierwszy zjazd wynosi 80 metrów, a prędkość wagoników 142 km/godz. Od czwartku będzie też dostępny najwyższy drewniany coaster Zadra.

„Dla lubiących się zmoczyć czeka rekordowy w skali świata, wodny Speed Water Coaster, na którym łodzie wędrują po 60-metrowej konstrukcji, by spłynąć w taflę wody z prędkością 110 km/godz. W Energylandii można się także poczuć jak dziecko dzięki Strefie dla dzieci” – tłumaczy Kris.

Klasyczna, wiedeńska karuzela Sissi, strażacka karuzela Super Pompa czy kolejka widokowa Samoloty gwarantują najmłodszym Gościom najcudowniejsze chwile, znów dorosłym pozwalają poczuć się jak dzieci! Strefa Familijna daje opcje przejazdu dużymi, ale nieekstremalnymi roller coasterami, największą w Europie Środkowo-Wschodniej atrakcją wodną – Anaconda, lub szalonymi pontonami Jungle Adventure.

Odwiedzić należy także wodną Strefę Water Park i Tropical Fun z trzema basenami i 10 zjeżdżalniami o zróżnicowanym stopniu ekstremum” – zachęca rzecznik.

Zobacz również:

Energylandia zaprasza na najwyższy na świecie drewniany roller coaster – FILM, FOTO

eFO rozdaje bilety do Energylandii – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .