Dziewczyna z pociągu – pokaz przedpremierowy

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   29 września 2016 12:13

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu „Dziewczyna z pociągu”. Seans rozpocznie się w środę 5 października w kinie Planet Cinema o godzinie 20.45.

– Przed pokazem możliwość wygrania książki i koszulki „Dziewczyna z pociągiem” – informuje Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema. – W portalu Fakty Oświęcim można wygrać podwójne zaproszenie na pokaz przedpremierowy, więcej TUTAJ.

Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .