Dzień w Góralskiej Dżungli – FOTO

0 Materiał sponsorowany  |   Kultura i rozrywka  |   23 kwietnia 2018

Kim są skałuchy? Co nosorożec robi w górach? Jaki szalony gość zamieszkał w Odwróconym Domu? Krucabomba, dużo się tu dzieje.

Czy to krokodyl? Tegoroczne zmiany w naszym Parku Rozrywki sprawiają, że nie tylko najmłodsi mieszkańcy Rabki niecierpliwie czekają na start nowego sezonu.

Ten – już 28 kwietnia 2018

W sobotę 28.04 Rabkoland przywita pierwszych tegorocznych Gości, ale prawdziwe święto Afryki w Rabce odbędzie się dzień później. W niedzielę, zamiast do sklepów, wybierzemy się do prawdziwej Afrykańskiej Wioski! Egzotyczne pokazy, dzikie tańce i rytmiczna muzyka wprowadzą nas w klimat Czarnego Lądu.

Goście w przebraniach afrykańskich i góralsko-afrykańskich wchodzą tego dnia do parku za symboliczną złotówkę, o ile będą mieli na sobie 3 widoczne elementy przebrania. A dlaczego góralsko-afrykańskie?

Mali i duzi Goście odkryją w tym roku zupełnie nową krainę, zamieszkiwaną przez dzikie zwierzęta i niezwykłych przybyszów. „Góralsko Dżungla” to nowa strefa tematyczna, która rozpoczyna cykl ogromnych przemian w Rabkolandzie. Dzięki podzieleniu parku na strefy tematyczne korzystanie z atrakcji zyska zupełnie nowy wymiar – zwiedzając poszczególne sektory poznamy wesołych, kolorowych bohaterów, którzy wprowadzą nas w swoje fascynujące historie. W „Górskiej Dżungli” czekają na Was skałuchy, krokodyl Oskar, nosorożec Romuald i wiele niezwykłych stworzeń, z którymi szybko się zaprzyjaźnicie!

Choć „Górska Dżungla” zastąpi kochany przez naszych fanów Pałac Strachów, nikt nie będzie rozczarowany! W jego miejscu stanie największa atrakcja nowej strefy. Pociąg przewiezie nas po ponad 100-metrowej trasie, pełnej egzotycznych, zaklętych w kamień zwierząt, by na końcu wjechać do tunelu… Obawiasz się o los zaklętych zwierząt? W tunelu, dzięki technologii mappingu 2D, obejrzymy krótki film – szczęśliwe zakończenie całej historii! Kolejną nową atrakcją „Górskiej Dżunglii” jest 10-metrowa wieża swobodnego spadku. Czy odważysz się poznać siłę Wielkiego Duch-Ducha?

Nowa strefa to także rewolucja pod względem wyglądu przestrzeni i infrastruktury. Goście po raz pierwszy skorzystają z nowych toalet oraz zjedzą przepyszną pizzę w przeniesionej i zmodernizowanej pizzerii. O przyjemny cień dla gości zadbają nowe rośliny, sztuczne palmy i zadaszenia z Palmexu (taki sam znajdziecie w nowootwartej Krainie Avatara w amerykańskim Disney World!). Ci, którzy czekali na wodne źródełka, będą zachwyceni – tryskające fontanny i plujące Totemy od tego roku ochłodzą nas w każdy gorący dzień.

Specjalne atrakcje przewidziane są nie tylko na weekend otwarcia. Także w czasie majówki nie zabraknie okazji, by bawić się w afrykańskim stylu. 1 i 3 maja Rabkoland proponuje rodzinną zabawę w budowanie totemów, naukę plemiennych tańców i inne egzotyczne warsztaty w Afrykańskiej Wiosce. To doskonała okazja, by zabrać całą rodzinę do Parku Rozrywki, który w tym roku przeszedł wyjątkowo dużą modernizację i cieszy oczy nowymi, dedykowanymi atrakcjami.

Dla naszych czytelników będziemy mieć zaproszenia do Parku Rozrywki Rabkoland. Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku Konkursy FO.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa