Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa w Energylandii

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   20 czerwca 2018 08:43

Największy polski park rozrywki Energylandia przygotował kolejną niespodziankę. Tym razem dla tych, którzy z wytęsknieniem czekają na wakacje.

Większość uczniów w najbliższy piątek kończy kolejny rok szkolny. Ci, którzy według prawa nie są jeszcze dorośli i chcą się zabawić, nie powinni chować świadectwa szkolnego w domu.

Każdy, kto nie skończył jeszcze 18. roku życia i w najbliższy piątek po godzinie 13 przyniesie do kasy Energylandii świadectwo szkolne lub jego wyraźną czytelną kopię, kupi bilet za złotówkę. I właśnie za tę złotówkę, ale tylko tego dnia, będzie się mógł bawić, korzystając z wszystkich atrakcji. Do dyspozycji uczniów, którzy przyjdą ze świadectwem i, koniecznie, z dowodem tożsamości ze zdjęciem, będą wszystkie urządzenia, a także strefa wodna, czyli Water Park.

Atrakcyjna promocja obejmuje wyłącznie dzieci i nie dotyczy ich opiekunów. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

By być na bieżąco, warto dołączyć do Energylandii na Facebooku (TUTAJ).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa