Dzięki Julce i Tomkowi w święta „Pada śnieg” – FILM

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   25 grudnia 2020 18:01

Święta Bożego Narodzenia kolejny raz nie rozpieszczają nas śniegiem. Jednak dzięki Julce Mostowik i Tomkowi Bulkowi można go sobie bardzo realnie wyobrazić. 

Młodzieżowa TV w Brzeźnicy opublikowała na kanale You Tube piosenkę „Pada śnieg”, która przed laty śpiewali Anna Jurksztowicz i Krzysztof Antkowiak. 

Tym razem przed mikrofonem i kamerą pojawili się Julia Mostowik i Tomasz Bulek, który jest współtwórcą zaprzyjaźnionego z Faktami Oświęcim portalu Kulturalny Powiat.

Dzięki nowatorskiemu wykonaniu klasycznego, świątecznego przeboju możemy niemal dotknąć śniegu, który wyśpiewuje duet mieszkańców Doliny Karpia.

 

 

Zobacz również:

By to co ważne mogło się stać – FILM

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .