Dziecięcy Poranek w Planet Cinema. Spotkanie z Mikołajem – FILM

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   19 listopada 2023 07:19

Kino Planet Cinema, mieszczące się w galerii Niwa w Oświęcimiu zaprasza wszystkie rodziny z małymi dziećmi na Dziecięce Poranki.

Poranki dziecięce to specjalne pokazy kinowe skierowane dla najmłodszych widzów i wyjątkowa okazja, aby zorganizować dzieciom pierwszą wizytę w kinie, łącząc rodzinna rozrywkę z elementami edukacyjnymi.

Niedziela 3 grudnia

Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia o godzinie 10 w kinie Planet Cinema. Dzieci już od 2 lat będą miały okazję zobaczyć film „Życzenie” na wielkim ekranie.

„To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała forma spędzenia wolnego czasu w klimacie kinowej magii” – tłumaczy Magdalena Etmańska. Dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Atrakcje dla dzieci

Podczas Dziecięcych Poranków czekają na najmłodszych liczne atrakcje:

– spotkanie z Mikołajem

– drobne prezenty dla każdego uczestnika

– słodki poczęstunek

Bilety w cenie 16 zł są dostępne w kasach kina

Dziecięce Poranki organizowane są co drugą niedzielę miesiąca o godzinie 10. Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2 lat, które uczestniczą wraz z opiekunami.

Specjalny klimat seansu filmowego

Organizatorzy zadbali o specyfikę seansu filmowego dostosowanego do najmłodszych widzów:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

Na ekranie film „Życzenie”

Walt Disney Animation Studios w najnowszym filmie „Życzenie” zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas. Asha, rezolutna idealistka, wypowiada życzenie pełne tak wielkiej mocy, że odpowiada na nie kosmiczna siła w postaci kuli nieskończonej energii, zwanej Gwiazdą.

Asha i Gwiazda razem stawiają czoła potężnemu wrogowi – Królowi Magnifico, władcy krainy Rosas – pragnącemu zniszczyć ich świat. Chcą też udowodnić, że połączenie woli odważnego człowieka z magią gwiazd może dać nieziemski efekt. Film wyreżyserowali laureat Oscara® Chris Buck („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”) i Fawn Veerasunthorn („”Raya i ostatni smok””). Za produkcję odpowiadają Peter Del Vecho („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”) i Juan Pablo Reyes Lancaster („”Nasze magiczne Encanto””).

Producentką wykonawczą jest Jennifer Lee („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”). Ona również, wraz z Allison Moore („”Nocne niebo””, „”Manhunt””), napisały scenariusz. Specjalnie do tego filmu piosenki napisali nominowana do nagrody Grammy® piosenkarka i autorka Julia Michaels oraz laureat tej nagrody producent, autor, muzyk Benjamin Rice. Muzykę skomponował Dave Metzgera.

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .