Dziecięcy Poranek w Planet Cinema. Spotkanie z Mikołajem – FILM

Materiał partnerski  |   Kultura i rozrywka  |   19 listopada 2023 07:19
Udostępnij

Kino Planet Cinema, mieszczące się w galerii Niwa w Oświęcimiu zaprasza wszystkie rodziny z małymi dziećmi na Dziecięce Poranki.

Poranki dziecięce to specjalne pokazy kinowe skierowane dla najmłodszych widzów i wyjątkowa okazja, aby zorganizować dzieciom pierwszą wizytę w kinie, łącząc rodzinna rozrywkę z elementami edukacyjnymi.

Niedziela 3 grudnia

Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia o godzinie 10 w kinie Planet Cinema. Dzieci już od 2 lat będą miały okazję zobaczyć film „Życzenie” na wielkim ekranie.

„To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała forma spędzenia wolnego czasu w klimacie kinowej magii” – tłumaczy Magdalena Etmańska. Dyrektorka kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Atrakcje dla dzieci

Podczas Dziecięcych Poranków czekają na najmłodszych liczne atrakcje:

– spotkanie z Mikołajem

– drobne prezenty dla każdego uczestnika

– słodki poczęstunek

Bilety w cenie 16 zł są dostępne w kasach kina

Dziecięce Poranki organizowane są co drugą niedzielę miesiąca o godzinie 10. Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 2 lat, które uczestniczą wraz z opiekunami.

Specjalny klimat seansu filmowego

Organizatorzy zadbali o specyfikę seansu filmowego dostosowanego do najmłodszych widzów:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

Na ekranie film „Życzenie”

Walt Disney Animation Studios w najnowszym filmie „Życzenie” zaprasza widzów do magicznego królestwa Rosas. Asha, rezolutna idealistka, wypowiada życzenie pełne tak wielkiej mocy, że odpowiada na nie kosmiczna siła w postaci kuli nieskończonej energii, zwanej Gwiazdą.

Asha i Gwiazda razem stawiają czoła potężnemu wrogowi – Królowi Magnifico, władcy krainy Rosas – pragnącemu zniszczyć ich świat. Chcą też udowodnić, że połączenie woli odważnego człowieka z magią gwiazd może dać nieziemski efekt. Film wyreżyserowali laureat Oscara® Chris Buck („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”) i Fawn Veerasunthorn („”Raya i ostatni smok””). Za produkcję odpowiadają Peter Del Vecho („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”) i Juan Pablo Reyes Lancaster („”Nasze magiczne Encanto””).

Producentką wykonawczą jest Jennifer Lee („”Kraina lodu””, „”Kraina lodu 2″”). Ona również, wraz z Allison Moore („”Nocne niebo””, „”Manhunt””), napisały scenariusz. Specjalnie do tego filmu piosenki napisali nominowana do nagrody Grammy® piosenkarka i autorka Julia Michaels oraz laureat tej nagrody producent, autor, muzyk Benjamin Rice. Muzykę skomponował Dave Metzgera.