Dziecięce poranki: Wyrolowani – FILM

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   9 września 2021 00:39

Kino Planet Cinema organizuje niedzielne Dziecięce Poranki, podczas których dzieci na dużym ekranie mogą zobaczyć specjalne bajki.


W niedzielę 12 września o godz. 10 na ekranie dzieci zobaczą film „Wyrolowani”.

Dziecięce Poranki to spotkania kinowe dla najmłodszych widzów. Pokazy są adresowane dla dzieci powyżej drugiego roku życia.

„Naszym celem jest połączenie rodzinnej rozrywki i idei chodzenia do kina z elementami edukacyjnymi. Jest to  doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Dzieci będą miały możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów z bajek – na wielkim ekranie” – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Tego dnia dzieci będą mogły skorzystać z dodatkowych atrakcji

Specyfika seansu filmowego:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności

– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

„Wyrolowani”

Zakręcona animowana komedia twórców kultowego serialu „Simpsonowie” oraz filmu „Simpsonowie. Wersja kinowa”. Oszałamiająca szalonym humorem i fabularną pomysłowością opowieść o tym jak się wywinąć, by nie wyginąć! Gdy czujesz, że los Cię wkręca, stań otworem przed przygodą! Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod …dziurkę.

Co z tego, że należ do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych.

Ale fortuna kołem się toczy. Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1835, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible.

W towarzystwie nieletniego dinozaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .