Dziecięce Poranki w Planet Cinema

0 Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   20 grudnia 2017

Kino dla małych dzieci? Dlaczego nie! Kino Planet Cinema zaprasza dzieci na Dziecięce Poranki.

– Wielu rodziców boryka się z problemem, jak zorganizować czas swoim najmłodszym podopiecznym – mówi Magdalena Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu. – Mamy dla nich propozycję. Dziecięce Poranki to spotkania kinowe dla najmłodszych widzów. Pokazy są adresowane dla dzieci powyżej drugiego roku życia.

Przed seansem dla dzieci:

– konkursy i zabawy
– upominki dla dzieci
– seans „Fernando”

– Naszym celem jest połączenie rodzinnej rozrywki i idei chodzenia do kina z elementami edukacyjnymi. Jest to  doskonała forma spędzenia wolnego czasu – dodaje Magdalena Etmańska. – Dzieci będą miały możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów z bajek na wielkim ekranie.

W programie:
– 30 minut animacji
– upominek dla każdego dziecka

Pokaz filmu animowanego “Fernando”

“Fernando” to przygodowa komedia animowana, inspirowana słynną książką dla dzieci o byczku Fernando, autorstwa Munro Leafa i Roberta Lawsona, a zrealizowana w studio Blue Sky, w którym powstały m.in.: ”Epoka lodowcowa” i ”Rio”. Tytułowy Fernando to wielki byczek o równie wielkim sercu. Omyłkowo wzięty za groźną bestię zostaje schwytany i uprowadzony z rodzinnego domu w hiszpańskim miasteczku.

Gotowy na wszystko, by powrócić na łono rodziny, Fernando staje na czele grupy niezwykłych sojuszników i wyrusza na wielką wyprawę, podczas której przeżyje przygodę swego życia. W polskiej wersji językowej Fernando przemówi głosem Marcina Dorocińskiego.

Rozdajemy bilety

W Faktach Oświęcim można wygrać podwójny bilet, dla dziecka i opiekuna, zapraszamy do zabawy.

Tak było 17 grudnia:

 

Dzieciaki zachwycone Mają Bratus – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa