Duszą i sercem malowane

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   20 października 2019 18:23

Do 3 listopada można obejrzeć w sali ekspozycyjnej w Ratuszu kolejną odsłonę twórczości grupy RSTK Grupa na Zamku – Duszą i sercem malowane.

W oświęcimskim ratuszu artyści co kilka miesięcy przedstawiają swoją twórczość w innej odsłonie, nowe tematy, nowy wyraz artystyczny i charakter prac. Oprócz obrazów, rzeźb, grupa pragnie pochwalić się również swoim dorobkiem literackim w przyszłości.

RSTK „Grupa na Zamku” to pasjonaci, ludzie wrażliwi na piękno, artyści amatorzy. Od 30 lat tworzą i promują miasto Oświęcim, są ambasadorami piękna ziemi oświęcimskiej, stale obecni w życiu kulturalnym i społecznym miasta. Stowarzyszenie organizuje warsztaty, plenery, konkursy, uczestniczy w festynach, corocznym Jarmarku Kasztelańskim, Święcie Miasta Oświęcim, współpracuje z instytucjami miejskimi we wspólnych przedsięwzięciach.

Finisaż wystawy odbędzie się we wtorek 29 października o godzinie 17 w sali wystawienniczej w Ratuszu. Wstęp jest bezpłatny.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .