Domy strachów na zakończenie sezonu – FILM, FOTO

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   27 października 2019 08:27

Domy strachów i inne atrakcje przyciągnęły wielu miłośników nie tylko ekstremalnych atrakcji, którzy do Zatora tłumnie przybyli w przebraniach.

70 ton dyń, tysiące kwiatów oraz setki rzeźb i innych dekoracji – tak wyglądała Energylandia podczas halloweenowej imprezy. Scenografię wzbogaciły rzeźby duszków, strachów, czarnych kotów, ale co najważniejsze dla fanów tego okresu – nie zabrakło straszących gości animatorów, przebranych w upiorne stroje.

Specjalny program na Halloween przygotowała świetna grupa taneczna Ego, która towarzyszyła gościom rodzinnego parku rozrywki przez cały sezon.

 

 

W ostatnim czasie w Energylandii nie tylko rollercoastery mogły podnieść ciśnienie. Park rozrywki na halloween przygotował aż trzy domy strachów” – relacjonuje Krystian Kris Kojder, rzecznik prasowy parku.

Pierwszy z nich – Monster Hous to zupełnie nowa odsłona atrakcji Monster Attack, czyli przejażdżki typu „dark ride”. Teraz jednak to już nie beztroska podróż dla dwulatków, lecz coś dla tych, którzy lubią się bać. Podczas jazdy kolejką w ciemności zaskoczyły potwory oraz niezłe efekty grozy. 

„Drugi dom strachów nosił nazwę Obsessive Hous. W środku na gości czekały przerażające spotkania z potworami w opuszczonym domu arystokratów, dzięki czemu każdy poczuł się, jak w najstraszniejszym horrorze” – dodaje Kris.

To jednak nie koniec. Zwiedzanie upiornego szpitala to atrakcja dla ludzi o naprawdę możnych nerwach Widząc gości tego szpitala, niektórzy uciekali ze strachu, a wizyta w nim z pewnością zapadła na długo w pamięci odwiedzających to miejsce. Taki właśnie był dom strachów Psychoterria. 

Na zakończenie sobotnich emocji animatorzy parku utworzyli barwny korowód postaci, które można było spotkać w parku.

 

 

Dzisiaj ostatni dzień sezonu 2019 w parku, co będzie czekało na gości Energylandii w przyszłym roku?

Zobaczcie:

 

Aqualantis i Winter Kingdom w parku Energylandia – FILM, FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa