• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Dobrze się kłamie - spektakl kolejny raz w OCK

Reklama

9 grudnia o godzinach 15.30 i 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy „Dobrze się kłamie”.



Kinowy hit na deskach teatru

„Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich.

Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra...

Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.

Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?

Dobrze się kłamie

spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Tito Productions, Spektaklove
wykonawcy (zamiennie): Magdalena Lamparska / Karolina Michalik / Olga Bołądź, Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski / Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski / Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz / Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska / Karolina Michalik, Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar
czas trwania: 90 minut

Bilety: 150 zł, 120 zł, 80 zł