Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Dobrze się kłamie - spektakl kolejny raz w OCK
- Jola Wodniak
- Kultura i rozrywka
- 10 listopada 2023
- 19:18
Reklama
9 grudnia o godzinach 15.30 i 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy „Dobrze się kłamie”.
Kinowy hit na deskach teatru
„Dobrze się kłamie” to astronomicznie zabawny spektakl o skomplikowanych relacjach międzyludzkich.
Kto spośród przyjaciół coś ukrywa? Kto ma na koncie poważne kłamstwa, a kto tylko nieco ściemnia? Odpowiedzi ma dostarczyć niebezpieczna gra...
Każdy, kto siedzi przy stole, ma podzielić się z przyjaciółmi zawartością swojego telefonu.
Zwykły wieczór z przyjaciółmi zmienia się w prawdziwy sprawdzian z przyjaźni. Niektórym „ściemnianie” wyjdzie na dobre, inni całkowicie się pogrążą. Co ujawnią odczytane publicznie SMS-y i powiadomienia z Facebooka?
Dobrze się kłamie
spektakl oparty na filmie Paola Genovesego
adaptacja: Bartosz Wierzbięta
reżyseria: Marcin Hycnar
scenografia: Wojciech Stefaniak
kostiumy: Martyna Kander
asystent reżysera: Agata Zdziebłowska
produkcja: Katarzyna Fukacz, Damian Słonina
Tito Productions, Spektaklove
wykonawcy (zamiennie): Magdalena Lamparska / Karolina Michalik / Olga Bołądź, Przemysław Sadowski / Bartłomiej Topa, Piotr Grabowski / Marcin Perchuć, Szymon Bobrowski / Jakub Wieczorek, Anita Sokołowska / Marta Ścisłowicz / Agnieszka Warchulska, Katarzyna Kwiatkowska / Agnieszka Warchulska / Karolina Michalik, Wojciech Zieliński / Marcin Hycnar
czas trwania: 90 minut
Bilety: 150 zł, 120 zł, 80 zł