Dni Kęt z eFO czas start – FILM

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   25 czerwca 2021 08:00

Tegoroczne Dni Kęt odbędą się w nieco innej formule, ale równie zaskakującej atrakcjami. Patronat medialny sprawują Fakty Oświęcim.

Aktualizacja, 25 czerwca godz. 11.50

Wszystkie dzisiejsze wydarzenia przy Domem Kultury w Kętach – stoiska warsztatowe, Vixen i kino plenerowe odbędą się, ale wewnątrz budynku. Impreza w Bulowicach dziś odbędzie się normalnie, tak jak zaplanowano – pod wiatą.

 

 

Atrakcje ucieszą szczególnie mieszkańcy sołectw, ponieważ  Kęty zaplanowały atrakcje wyjazdowe. Imprezy zagoszczą w sołectwach, w ramach Letniej Trasy Kina Plenerowego. Portal Fakty Oświęcim w ramach patronatu medialnego będzie relacjonował te wydarzenia.

„Będzie się działo i wiele wskazuje na to, że ta formuła przypadnie nam do gustu i zagości na następne lata” – informują organizatorzy.

Bawimy się aż 10 dni

Tak bawiliście się w 2019 roku:

Gra terenowa na rozpoczęcie Dni Kęt – FILM, FOTO

Dni Kęt z Faktami Oświęcim, dzień 2 – FOTO

Dni Kęt z Faktami Oświęcim, dzień 3 – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .