Deep Shadow unplugged. Przyjdź na koncert

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   24 lutego 2019 07:42

Bartosz Góralczyk, Marcin Jurecki, Robert Sikora i Marcin Makulec, czyli grupa Deep Shadow wystąpi w Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu 2 marca.

Brzeszczański kwartet gra głównie alternatywny rock. Połączyła ich pasja i zamiłowanie do muzyki

„Wszystko zaczęło się kilka lat temu od kursu gitarowego, gdzie poznałem Marcina Jureckiego, od zawsze marzyliśmy o założeniu zespołu” – mówi Bartosz Góralczyk, wokalista zespołu Deep Shadow. Muzykę traktują bardzo poważnie i zyskują coraz większe uznanie wśród nie tylko lokalnych słuchaczy.

 

W skład Deep Shadow wchodzą:

Bartosz Góralczyk – wokal
Marcin Jurecki – gitara
Marcin Makulec – bas
Robert Sikora – perkusja

Portal Fakty Oświęcim objął patronatem medialnym to wydarzenie, dlatego tym chętniej zapraszamy na koncert, który rozpocznie się w sobotę 2 marca o godz. 18 w Oratorium św. Jana Bosko w Oświęcimiu.

„Będzie można usłyszeć nasze utwory w nowej aranżacji, a także kompozycje artystów z Polski i zagranicy” – zapraszają muzycy.

Wstęp jest bezpłatny.

Fotogaleria zespołu autorstwa Jacka Balona, fotoreportera eFO:

Deep Shadow w półmroku – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .