Czworo do poprawki – spektakl komediowy

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   6 stycznia 2020 19:00

W sobotę 11 stycznia o godzinie 18 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl komediowy z Teatru Imka w Warszawie – “Czworo do poprawki”.


“Czworo do poprawki” to polska komedia małżeńska w najlepszym wydaniu.

W pensjonacie spotykają się dwie pary. Małżeństwo ze stażem, które wyjeżdża aby podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności para młodych ludzi, którzy na łonie natury chcą począć dziecko, aby na zawsze scementować swój związek.

Jak się okazuje, obie pary mają inne problemy, ale i jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania, gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej, a młodzi jak nigdy dotąd?

Czworo do poprawki

tekst: Cezary Harasimowicz
reżyseria: Agnieszka Baranowska
scenografia i kostiumy: Ewa Gdowiok
wykonawcy: Katarzyna Herman, Piotr Machalica, Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Korcz
czas: 90 minut

Bilety w cenie 95 zł, 85 zł, 75 zł są do nabycia w kasie OCK.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa