Czas na Polskę, czas na Inwałd. Bilety do Świata Marzeń

Materiał partnerski  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   12 lipca 2020 11:45

Park Miniatur Świat Marzeń to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski.

Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami.

Zabawa dla każdego

Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna.

W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje:

Park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem z nieustannie palącym się ogniskiem. 

 

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy pięć dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią. Wystarczyło trochę szczęścia i na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać odpowiedź na pytania:

1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?

2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

Wyniki

Dziękujemy czytelnikom za zgłoszenia i udział w zabawie. Poniżej podajemy poprawną odpowiedź na pytania, a także imiona i nazwiska zwycięzców.

Poprawne odpowiedzi to:

– Wielki Mur Chiński w skali 1:2,
– Egipt Spinning Coaster lub kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami,
– surykatki i sowa śnieżna.

Poprawnych odpowiedzi i szczęście w losowaniu mieli:

Aneta Czaja, Urszula Gołda, Gabriela Marszałek, Jurand Wójtowicz oraz Katarzyna Sałak. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy udanej zabawy. Aby odebrać podwójne zaproszenia do parku należy okazać potwierdzenie tożsamości w kasie.

 

#KonkursyFO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .