Co gwiazdor „365 dni” Michele Morrone lubi w Polsce? – FILMY

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   15 lutego 2020 12:16

Za nami premiera filmu „365 dni”. Produkcja powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. W piątek Michele Morrone gościł w Oświęcimiu.

Przedstawia historię Laury, która podczas wyjazdu na Sycylię poznaje Massimo. Mężczyzna porywa ją i daje 365 dni na pokochanie. W głównych rolach zagrali Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone. Przystojny gwiazdor opowiedział o tym co bardzo lubi w Polakach, a jego odpowiedź może zaskakiwać.

„Warszawa została zniszczona w czasie II wojny światowej. Najpiękniejsza jest dla mnie moc Polaków. W 70 lat odbudowali to wszystko od nowa – wyznał Michele Morrone.

 


x-news

 

Michele wraz z polskim producentem swojej płyty, zatrzymał się na jedną noc w katowickim Novotelu w drodze z Opola, gdzie 13 lutego brał udział w uroczystej premierze filmu „365 dni”. Ukazała się pierwsza płyta Michele Morrone, “Dark Room”, zawierająca singel z filmu 365 dni – “Feel It”.

 

 

Dzień później Morrone odwiedził były niemiecki obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Zawitał też do kina Planet Cinema, by później zjeść obiad w Itamae Sushi.

 

Taki gość odwiedził dzisiaj Oświęcim. Ktoś poznaje? 😂Fot. Kinga Adamczyk

Opublikowany przez Fakty Oświęcim / Dzieje się FO Piątek, 14 lutego 2020

 

Michele Morrone w wywiadzie z Mateuszem Hładkim opowiedział o pracy na planie zdjęciowym do filmu „365 dni”. Aktor zdradził, czy pikantne sceny stanowiły dla niego duże wyzwanie oraz jak zaczęła się jego kariera.

 


x-news

 

Film „365 dni” można zobaczyć w Planet Cinema w Oświęcimiu i brzeszczańskiej Wiśle. Warto sprawdzić repertuar kin.

„Zainteresowanie filmem jest ogromne. Rezerwacji mamy na kilka dni do przodu, a gramy go od 7 lutego” – mówi Maga Etmańska z kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa