Charytatywny Pokaz Artystyczny dla Basi

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   18 grudnia 2019 11:22

Młodzi ludzie mają wiele talentów. Chętnie je prezentują, a tym razem wystąpią by pomagać. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu dla Basi Warzechy, która potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Wystarczył jeden moment, aby energiczna, pogodna i będąca dla wielu ludzi ogromnym wsparciem młoda kobieta, matka trójki dzieci stanęła wobec poważnego zagrożenia życia. Pęknięty w mózgu naczyniak i długotrwałe pozostawienie bez pomocy sprawiły, że Basia znalazła się na granicy życia i śmierci.

„Przeszła skomplikowaną operację i – po niezwykle długim dla wszystkich jej bliskich okresie śpiączki – powoli zaczęła nawiązywać kontakt z otoczeniem. Lekarze twierdzą zgodnie, że potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Ma uszkodzoną lewą półkulę mózgową, rusza tylko lewą ręką i lewą nogą. Rehabilitacja przy tak rozległych uszkodzeniach mózgu wiąże się z ogromnymi kosztami, a każda zwłoka odbiera Basi szansę na powrót do choćby częściowej sprawności” – informują organizatorzy.

W środę 18 grudnia w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się Charytatywny Pokaz Artystyczny dla Basi oraz kiermasz ozdób świątecznych.

Na scenie wystąpią:

– teatr “Na stronie”
– duet Zuzanna Bratek oraz Anny Walancik
– Happy Choir Skłodowska

„Po występach zapraszamy wszystkich na słodki poczęstunek” – zachęcają do przyjścia organizatorzy.

Cały dochód z kiermaszu i zbiórki będzie przekazany na leczenie i rehabilitację Basi.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa