C-BooL zawita do Oświęcimia. Dla MBrtothera – FILM

0 Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   5 grudnia 2017

C-BooL, dj, producent, twórca hitu “Never Go Away” zagości w grodzie nad Sołą. Zagra w klubie menago charytatywnie dla kolegi po fachu – MBrothera, prywatnie Mikołaja Jaskółki.

Mikołaj Jaskółka

Półtora roku temu u Mikołaja lekarze zdiagnozowali pierwotnego chłoniaka śródpiersia z dużych komórek B. Chemia zakończyła się pomyślnie, jednak nowotwór zaatakował ponownie, ze zwielokrotnioną siłą. Aktualnie MBrother jest po czwartej linii leczenia.

Szansa na życie dla DJ’a jest w lekach niedostępnych w Polsce. Checkpintinhibitory są dostępne w Niemczech i USA, jednak trzeba za nie zapłacić. Stąd też Zbiórka pieniędzy na leczenie Mikołaja za granicą.

Film otrzymany od Biba Studio:

 

O artyście z fb:

„C-BooL czyli Grzegorz Cebula mieszka w Pyskowicach na Śląsku. Od najmłodszych lat muzyka była dla niego głównym hobby i zainteresowaniem. Z muzyką klubową związany od 1992 roku, zaś jako DJ czynnie pracuje od 1998 roku. Produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku, a w 2003 roku współtworzył wraz z Marcinem Fojcikiem grupę Casteam. Dwa najpopularniejsze nagrania z okresu 2003-2005 – Would You Feel i House Baby, wyznaczyły od dnia swojego powstania nowy trend w muzyce tanecznej, który królował na parkietach tanecznych w Polsce i w kilku krajach Europy przez długi czas. Nagrania te gościły na wysokich pozycjach tanecznych list przebojów w Polsce, Niemczech, Austrii, Włoszech i wielu innych krajach.

Nagranie Would You Feel do którego w 2006 roku powstał wideoklip, było nominowane do nagrody muzycznej telewizji VIVA Polska – VIVA Comet. Od roku 2006 styl produkcji Grzegorza ewoluował w kierunku muzyki house. Nagrania takie jak What You See, What You Want, Do It Easy, One More Chance (z wokalistą Rommie S) to utwory, które pojawiały się w ostatnich latach. W 2007 roku Grzegorz odkrył w sobie nową pasję – fotografowanie. Produkcja muzyki odeszła na trochę dalszy plan, jednak C-BooL cały czas poruszał parkiety swoimi setami w klubach w Polsce i w Niemczech. Od roku 2003 do 2012 blisko 400 klubów gościło C-BooL’a w swoich konsoletach.

W 2010 roku C-BooL powraca w zupełnie nowym odmienionym stylu z nagraniem Body & Soul nagranym z młodą i utalentowaną wokalistką Isabelle. Nagranie odnosi spore sukcesy w rozgłośniach radiowych i muzycznych stacjach telewizyjnych. Rok później w czerwcu 2011 nakładem wytwórni Magic Records ukazuje się pierwszy autorski album C-BooL’a “8 Years” zawierający podsumowanie muzyczne z lat 2003-2011 oraz 3 premierowe produkcje, wśród nich singiel “Don’t Waste The Time” nagrany wspólnie z Jo i promujący wydawnictwo. Zapowiedzią produkcji na rok 2012 jest nagranie zatytułowane “Do You Know”.


Przeczytaj: 10 grudnia Mikołaj dla Mikołaja w Menago

Pomóc Mikołajowi można również wpłacają datki na stronie zrzutka.pl lub przychodząc na imprezę – tego samego dnia od godziny 8 do Pracowni Tatuażu Blackliner. W obu miejscach będzie można nabyć za 50 złotych skrzaty, które szyli oświęcimianie dla Mikołaja.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa