Biznesowy grill lub prażone – tylko w Old Tree

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty,Kulinaria,Kultura i rozrywka  |   2 września 2019 05:00

Old Tree Villa & Restaurant organizuje plenerowe spotkania firmowe, podczas których goście gromadzą się przy grillu lub kociołku z prażonymi.

Firmy, które dbają o swoich pracowników, zapraszają ich na imprezy integracyjne. Niezwykłym miejscem, gdzie warto spotkać się z koleżankami i kolegami z pracy, a także z kadrą kierowniczą, jest Old Tree Villa & Restaurant w Oświęcimiu.

Obiekt mieści się w niezwykle spokojnej części Oświęcimia, graniczącej z pobliskimi sołectwami. Cieszy się dużą renomą, o czym świadczy fakt, że klienci chętnie tu wracają, korzystając zarówno z bazy hotelowej, jak i restauracji.

Aktualnie Old Tree Villa & Restaurant poszerzył swoją ofertę

Proponuje firmowe pikniki rodzinne, a także inne imprezy dla firm z tradycyjnymi lokalnymi prażonymi lub przy grillu, dla grup liczących co najmniej 20 osób. Mogą się odbywać w plenerze lub w kameralnej sali restauracyjnej z dostępem do ogródka.

Takie spotkania mają swój niepowtarzalny charakter nie tylko ze względu na menu. Old Tree Villa & Restaurant na życzenie przygotowuje bowiem dodatkowe atrakcje, w zależności od charakteru biesiady.

Dorośli mogą liczyć na didżeja lub wodzireja, Casino Las Vegas z zawodowymi krupierami, wieczór z iluzjonistą, degustację napojów wyskokowych, a nawet na zabawę w parku rozrywki Energylandia.

Dzieciom organizatorzy mogą zapewnić dmuchańce, a także gry i zabawy przygotowane przez profesjonalnego animatora.

Szczegóły imprez firmowych przy grillu lub z prażonymi można uzyskać pod numerem telefonu 508 915 666, albo pisząc na adres manager@oldtreevilla.pl

 

Już w najbliższą sobotę Szef Kuchni Old Tree zaprasza na wspólne grillowanie. Nie zabraknie również naszego…

Opublikowany przez Old Tree Villa & Restaurant Środa, 7 sierpnia 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa