Bilety do Energylandii połowę taniej

Materiał partnerski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   23 czerwca 2020 12:11

Energylandia przygotowała specjalną niespodziankę dla uczniów szkół i przedszkoli, którzy już od tego weekendu zaczynają świętować wakacje. Można kupić bilety połowa taniej.

W piątek 26 czerwca w godzinach 10-18 przedszkolaki oraz absolwenci szkół podstawowych oraz średnich, którzy nie ukończyli dwudziestego roku życia mogą skorzystać tej akcji i nabyć bilety o połowę tańsze.

Bilety dostępne będę tylko tego dnia i tylko w kasach biletowych Energylandii. Warunkiem uzyskania biletów za 50 procent ich wartości jest okazanie podczas zakupu oryginału ważnej legitymacji szkolnej. Warunek ten nie obowiązuje przedszkolaków.

Promocja dotyczy tylko indywidualnych biletów jednodniowych

„To wyjątkowa okazja by w huczny sposób rozpocząć wakacyjny okres beztroskiej zabawy, odpoczynku po trudnym roku szkolnym oraz naładowania się pozytywną energią. Idealnym do tego miejscem okazuje się Park Rozrywki Energylandia, który swoimi atrakcjami daje wiele radości zarówno przedszkolakom, starszym dzieciom, jak i rodzicom czy seniorom” – tłumaczy dodaje Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

 

 

Dla dzieci od drugiego roku życia odnaleźć tu można aż 23. Atrakcje w Bajkolandii. Małe dzieci wraz z rodzicami zabawią się także w Strefie cyrkowej, części Familijnej, a nawet na zjeżdżalniach wodnych w Tropical Fun. Dzieci, które wzrostem osiągnęły już 140 cm zyskują dostęp do atrakcji całego Parku Rozrywki, w tym spektakularnego Hyperiona.

Ten najwyższy 77 metrów wysokości, 80 metrów przy pierwszym spadku), najszybszy (142 km/godz) w Europie Mega Coaster to gwarancja potężnej dawki adrenaliny. Podobnie z resztą jak hybrydowa Zadra, której zasadnicza konstrukcja z drewna daje niezapomniane wrażenia z jazdy.

Najwyższa w tej klasie Coasterów 63,8 metrowa konstrukcja, 90-stopniowe nachylenie przy pierwszym spadku, trzy inwersje i prędkość 121 km/godz.

Tak było na otwarciu Energylandii:

Huczne otwarcie Energylandii – FILM, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa