Beskidzki Festiwal Tańca z eFO

Marcin Cichowski  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   22 lutego 2018 14:00

Beskidzki Festiwal Tańca, który zagości w Kętach 24 i 25 lutego w tym roku odbędzie się pod patronatem Faktów Oświecim i burmistrza Gminy Kęty.

 

Podczas pierwszego dnia imprezy, w sobotę 24 lutego, będzie miała miejsce IV edycja Rywalizacji Rekreacji Małopolski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w różnych kategoriach wiekowych, natomiast w niedzielę 25 lutegobędzie można obejrzeć tancerzy hip-hopowych, jazz, show dance, formacje, mini formacje, solistów i duety na V Przeglądzie Tańca Nowoczesnego.

Harmonogram:

Sobota 24 lutego – IV edycja rywalizacji rekreacji Małopolski PTT

Niedziela 25 lutego – V Przegląd Tańca Nowoczesnego

Wydarzenie jakim jest Beskidzki Festiwal Tańca przyciąga ponad 1000 tancerzy. Festiwal gromadzi grupy taneczne, solistów i duety z całej Polski. Na Facebooku można śledzić wydarzenie.

Podwójne zaproszenie można wygrać w naszym dziale z konkursami:

Beskidzki Festiwal Tańca – zaproszenia

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .