Będą ćwiczyć i zbierać pieniądze dla zwierząt

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka,Styl życia  |   2 grudnia 2019 16:00

W sobotę 7 grudnia Ewelina, Magda, Agnieszka trenerki z Gym for you zapraszają na akcję pomocową dla schroniska. Chcą zbierać pieniądze dla zwierząt.

„Chcemy zabezpieczyć zwierzakom jedzenie i leki przed przyjściem mroźniej zimy. A kto, jak nie pracownicy schroniska na kamieńcu wiedza najlepiej co im potrzeba i zagospodarują zebraną kwotę w najbardziej potrzebne rzeczy” – zachęca do przyjścia Ewelina Sikora, współorganizatorka wydarzenia.

 

Jak można pomóc?

 

Wystarczy przyjść na zajęcia, wrzucić do puszki 30 złotych i aktywnie spędzić poranek. Zapisy na zajęcia są możliwe w recepcji klubu lub pod numerem telefonu 33 877 77 77.

 

„Lepszej formy na pomoc nie można sobie wyobrazić, jak to mówią: „w zdrowym ciele zdrowy duch”, a do tego na serduszku cieplej się robi” – dodaje Ewelina.

 

Dla uczestników organizatorzy przewidują drobny poczęstunek.

 

Program:

Sobota 7 grudnia

Sala A
godz. 9 – trening funkcjonalny
godz. 10 – pilates

Sala B
godz. 9 – joga aeral
godz. 10 – joga aeral

Dodatkowo dla dzieci w godzinach 9-11 przewidziane są zajęcia kreatywne.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .