Bayala i ostatni smok – pokaz specjalny dla dzieci

Materiał zlecony  |   Kultura i rozrywka  |   6 marca 2020 10:00

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy.

Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek. Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice.

Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.

To opis bajki “Bayala i ostatni smok”, którą zobaczą goście poranków dla dzieci w niedzielę 22 marca o godzinie 10 w kinie Planet Cinema w Oświcimiu. Podczas spotkania wystąpi grupa hip-hopowa z Emotion Dance Academy. Nie zabraknie oczywiście kilku nagród dla młodych kinomaniaków.

Bilety w cenie 12 złotych są do nabycia w kinie lub na stronie planetcinema.pl

Scenariusz wydarzenia:

– animacje 
– losowanie nagród
– pokaz filmu

Specyfika seansu filmowego:

– dźwięk ściszony w stosunku do standardowej głośności
– pozostawione na cały seans przyciemnione światła na sali

„Naszym celem jest połączenie rodzinnej rozrywki i idei chodzenia do kina z elementami edukacyjnymi. Jest to  doskonała forma spędzenia wolnego czasu”-  dodaje Magdalena Etmańska” – Dzieci będą miały możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów z bajek na wielkim ekranie”.

 

 

Zobacz również:

Pan Humorek gościł w Planet Cinema – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa