Bałwanek z byle czego, czyli konkurs na rozpoczęcie ferii

Redakcja eFO  |   Kultura i rozrywka  |   5 stycznia 2021 06:43

Dom Kultury w Kętach zachęca do udziału w konkursie Bałwanek z byle czego. Konkurs adresowany jest do osób posiadających konto na portalu społecznościowym Facebook.

Konkurs adresowany jest do całych rodzin

Osoby niepełnoletnie mogą zamieścić zdjęcie swojej pracy po wcześniejszym przesłaniu podpisanej zgody na udział w konkursie przez rodzica/opiekuna prawnego.

Zasady konkursu:

– przedmiotem konkursu jest fotografia, wykonanego samodzielnie bałwanka,

– o
ile na fotografiach konkursowych znajduje się wizerunek człowieka, uczestnik oddając fotografię zapewnia, że osoba, której wizerunek znajduje się na fotografii wyraziła zgodę na nieodpłatną publikację tego wizerunku,

– każdy uczestnik może nadesłać jedną fotografię,

technika wykonania prac jest dowolna.

Zgłaszanie prac:

– zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez jej zamieszczenie w komentarzu pod postem na temat konkursu wyświetlonym 04.01.2021 r. na Facebooku Domu Kultury w Kętach. Dodatkowo należy przesłać wypełniona kartę zgłoszenia na adres email: marta.szymla@domkultury.kety.pl

zgłoszenia prac będą przyjmowane do 17.01.2021 r. do godz. 23:59.

Ocenie podlegać będą pomysł, wrażenia artystyczne, umiejętność interpretacji tematu. Nagrodzona będzie jedna, wybrana przez komisje jury praca.

Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 33 844 86 79.

 

Do pobrania:

regulamin konkursu
karta zgłoszeniowa

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .