Reklama
3 lipca 2026, piątek
„Artystka"" - debiut Daniela Lachendro
- Redakcja eFO
- Kultura i rozrywka
- 23 kwietnia 2020
- 17:22
Reklama
To najgorętszy romans tegorocznej wiosny. Odkryj męski punkt widzenia czytając „Artystkę” Daniela Lachendro, autora z powiatu oświęcimskiego.
„Mówi się, że tak naprawdę doceniamy niektóre rzeczy dopiero, jak je stracimy. Alice i Raula łączyła przyjaźń oraz seks. To miał być prosty układ, a jednak kiełkujące uczucia skomplikowały go. Kobieta wyjeżdża, gdy orientuje się, że jej miłość nie została odwzajemniona" - mówi Marta Szermelek z wydawnictwa Novae Res.
Niesamowita powieść napisana z perspektywy mężczyzny
Znane powiedzenie głosi, że „co cię nie zabije, to cię wzmocni”. Jednak mieszkający w słonecznej Maladze Raul nie potrafi uwierzyć w te słowa. Młody mężczyzna wciąż boryka się z nawiedzającymi go wspomnieniami koszmarnego, wypełnionego przemocą dzieciństwa. Próbuje odnaleźć się w dorosłym życiu, w czym pomaga mu Alice, sąsiadka, z którą łączy go coś znacznie więcej niż przyjaźń. Wkrótce jednak dziewczyna postanawia rozpocząć nowy etap w swoim życiu i wyjeżdża na stałe do Tajlandii, zostawiając za sobą całą przeszłość, a Raul ponownie musi stawić czoła samotności. Czy uda mu się dostrzec, jak wiele stracił? Czy będzie miał drugą szansę na spełnienie marzeń o prawdziwej miłości? Książkę można nabyć na stronie zaczytani.pl