Ana Szen prezentuje nowy singiel „Samoloty” – FILM

Jola Wodniak  |   Kultura i rozrywka  |   21 listopada 2023 07:39

Odkryj magiczny świat muzyki brzeszczanki Anny Szen w jej najnowszym singlu „Samoloty”.

Anna Szen

Znana jako Ana, to młoda artystka, która od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Choć jest przed trzydziestką, to już ma na swoim koncie fascynującą muzyczną podróż. 

Muzyczne korzenie Any sięgają dzieciństwa, a jej talenty zauważone zostały przez wychowawczynię w podstawówce.

Przez lata Ana eksplorowała różne gatunki muzyczne, od jazzu po rock. Brała udział w projekcie Hitchhikers, a później, z inspiracji przyjaciela Trzecibeatsa, stworzyła autorską płytę „Paradygmat”. To wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem, przyciągając liczne grono fanów.

Najnowszy singiel Anny „Samoloty” to prawdziwe arcydzieło dźwięku, które powstało we współpracy z Pawłem Basakiem, Bartoszem Słatynskim i Michosem z Lose Mind Studio. 

To nie tylko muzyczna podróż, ale także wizualna, dzięki współpracy z fundacją B-side, która zadbała o pasjonujące wideo do utworu.

 

„Samoloty” to wyraz artystycznej dojrzałości Any

W utworze można odnaleźć motywy miłości, braku, obfitości, oraz ważnych aspektów życiowych, które artystka pragnie przekazać swoim słuchaczom.

„Śpiewam o miłości, o braku i obfitości o tym co ja uważam za istotne w życiu. Chciałabym, żeby moi odbiorcy z jednej strony słuchając mojej muzyki  czuli ukojenie, a z drugiej motywacje do działania i żeby nigdy nie tracili wiary w siebie” – wyjaśnia w portalu Fakty Oświęcim artystka.

Ana Szen 

Wyznacza nowe kierunki w swojej twórczości, usiadając do pianina i tworząc samodzielnie. Jej celem jest nie tylko dostarczanie ukojenia poprzez muzykę, ale także motywowanie do działania i podtrzymywanie wiary w siebie.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku „Samoloty” na kanale YouTube Anny Szen i do zanurzenia się w magicznym świecie dźwięków.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .