80’S Superstars Festival w Energylandii

Redakcja FO  |   Kultura i rozrywka  |   2 stycznia 2019 15:37

Do Parku Rozrywki Energylandia wracają festiwale. 29 czerwca w Zatorze nastąpi prawdziwa eksplozja muzyczna dla miłośników muzyki lat 80.


W sobotę 29 czerwca w Parku Rozrywki Energylandia odbędzie się festiwal muzyki lat 80, czyli 80’S Superstars Festival. Jedyne takie wydarzenie w Polsce. Będzie można zobaczyć na żywo prawdziwy „Top” najpopularniejszych muzycznych gwiazd z okresu królowania muzyki disco.

“Wasi ulubieni Artyści, ogromna scena, niesamowita scenografia, fantastyczne pokazy, najnowocześniejsza aranżacja świetlna i potężny, krystalicznie czysty dźwięk, to wszystko sprawi, że ten festiwal na zawsze pozostanie w Waszej pamięci” – informują organizatorzy.

Gwiazdy festiwalu 80’s Superstars:

BAD BOYS BLUE | FRANCESCO NAPOLI | SANDRA | SAVAGE

W sprzedaży dostępne są jednodniowe bilety na wybrany festiwal oraz bilety łączone zawierające:
– dwudniowy bilet wstępu na festiwal,
– jednodniowy bilet wstępu na festiwal plus jednodniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia,
– dwudniowy bilet wstępu na festiwal plus dwudniowy bilet wstępu do Parku Rozrywki Energylandia.

Sprzedaż podzielona zostanie na pięć puli

Ceny zaczynają się od 49 złotych
Bilety będzie można zakupić również w dniu festiwalu.
W ofercie dostępna będzie również opcja VIP.

Bilety można kupić na festival.energylandia.pl

Festiwal będzie odbywał się w godzinach 18-24, na specjalnie wydzielonej strefie festiwalowej znajdującej się poza terenem parku.

“Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin, gdzie czeka na Was 70 atrakcji na czele z unikatowymi na skalę Europy roller coastarami, pokazami oraz widowiskami” – zapraszają organizatorzy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa