8. Oświęcimski Festiwal Gier z eFO

0 Marcin Cichowski  |   Kultura i rozrywka  |   23 lutego 2018

Zimowa edycja największego w powiecie spotkania z planszówkami przed nami. Miłośnicy gier spotkają się ósmy raz na Oświęcimskim Festiwalu Gier 23 lutego w Galerii Książki w Oświęcimiu.

“Na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji – od wypożyczalni z szerokim wyborem gier, przez kąciki plastyczny i klockowy dla najmłodszych, pokaz gry Hero Realm (Games Factory), sklepik z grami w atrakcyjnych cenach, aż po obiegówkę z nagrodami i możliwość wygrania biletów na Tauron Life Festival Oświęcim)” – informują organizatorzy.

Podczas festiwalu rozgrywki o tytuł mistrza w następujące tytuły:

17.00 – Ciasteczkowe potworki ( foxgames.pl) przeznaczone dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat.
17.00 – Gorączka podziemnej mocy ( Gry planszowe Lucrum Games) dla wszystkich powyżej 14 roku życia.
18.00 – Jedzie pociąg z daleka (Nasza Księgarnia – gry) dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat).

Przed rozpoczęciem rozgrywek wolontariusze służyć będą pomocą i zaznajomiać uczestników z zasadami poszczególnych tytułów. Ostatnią rozgrywką, przeznaczoną dla wszystkich tych, który znają zasady, będzie rozgrywka w grę KAKAO (G3 – wydawnictwo gier planszowych).

Patronat Faktów Oświęcim

Dla najlepszych z najlepszych przygotowane będą zestawy atrakcyjnych nagród od lokalnych sponsorów oraz wydawców gier planszowych. Fakty Oświęcim sprawują od początku patronat medialny na festiwalem.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa