6. lat Kina dla Kobiet w Planet Cinema – FILM, FOTO

Jola Wodniak i Paweł Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   1 lutego 2020 08:50

Kino dla Kobiet w Planet Cinema doczekało się swoich szóstych urodzin. Jak na jubileusz przystało każda z pań otrzymała tort w formie babeczki.

„Sześć lat cudownej pracy, setki godzin przygotowywania, układania scenariuszy, konkursów, zdobywanie nagród, zapraszanie do współpracy kolejnych partnerów. Przez te lata było mnóstwo pracy związanej z cyklem dla Pań” – mówi Magdalena Etmańska, zastępca dyrektora kina Planet Cinema w Oświęcimiu.

Atrakcji nie brakowało

Tort plus dwieście babeczek od firmy Moja Miłość Oświęcim to była prawdziwa słodka uczta. Panie podczas części integracyjnej jak zwykle miały mnóstwo zadań do wykonania, ale było warto. Ponad sto Pań wyszło z kina z prezentami od partnerów kina. Jedna z pań mogła skorzystać z makijażu specjalistki, a wszystkie mogły wykonać pamiątkowe zdjecie w fotobudce.

Uczestniczki spotkania chwaliły się też wiedzą o kinie, aktorach i oczywiście – na temat cyklu Kino dla Kobiet. Okazało się, że panie miały całkiem niezłą pamięć do szczegółów na temat Sześciolatki.

„To też ponad 11 tysięcy szczęśliwych uczestniczek, fanek naszych kinowych spotkań, godziny dobrego humoru, niesamowitych i niezapomnianych przeżyć, od łez wzruszenia, aż po gromki śmiech” – wyjaśnia Magda Etmańska.

W ciągu sześciu lat uczestniczki Kina dla Kobiet otrzymały w somie ponad cztery tysiące nagród, mnóstwo pyszności, atrakcji i poznali gości specjalnych.

„To dla mnie ogromny zaszczyt, że jestem organizatorką i częścią wyjątkowego, a także  zdecydowanie najlepszego kobiecego wydarzenia w naszym mieście” – cieszy się Etmańska.

 

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .